Верифікований профіль
6
Років досвіду
3
Місяці на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
15
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора
Досвідчений ріелтор в Оренді квартир, продажу квартир, будинків та нежитлової нерухомості.
пошук об'єктів нерухомості,
- консультації щодо стратегії інвестування,
- аудит об'єкта та юридичної чистоти угоди,
- консалтингові послуги, юридичне оформлення,
- повний супровід угоди

Продавцям та Наймодавцям:

- оцінка ринкової вартості об'єкта
- Стратегія продажу/здачі в оренду (суб. оренду) об'єкту
- Перевірка, підготовка пакета документів, необхідних для проведення
операцій з об'єктом
- Презентація, проведення переглядів
- Організація рекламної компанії
- Повний супровід угоди на всіх її етапах
- Управління Об'єктами нерухомості

Моя мета — зробити процес оренди, купівлі чи продажу квартири(нерухомості),максимально безпечним, прозорим та комфортним для вас.

Оренда комерційної нерухомості (5)

  • Агентство нерухомості "ПСЕЛ "
    15 грн/міс
    0 грн/м²

    Перемоги просп. (Курський), 103

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    300 м²
    1 тиж. тому
    Здам в оренду майданчик під комерційну нерухомість Підійде : -автомайданчик, автовикуп , продаж автомобіле. - будівельних матеріалів Та інших видів бізнесу . Майданчик-Площадка гарно видно з головної дороги де можна Представляти зразки, або автомобілі для продажу.
    Рієлтор
  • Агентство нерухомості "ПСЕЛ "
    80 грн/міс
    0 грн/м²

    Перемоги просп. (Курський), 103

    багатофункціональне приміщення
    200 м²
    1 тиж. тому
    Приміщення підходить -сучасний медичний центр, -магазин медичної техніки, - дитяча лікарня. -РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР Два входа в приміщення За детальною інформацією звертайтесь за вказаним телефоном. Густонаселений район, висока прохідність, перша лінія! Червона лінія Цегляний будинок Окремий вхід Ремонт Всі комунікації Пластикові вікна Гарне місцерозташування
    Рієлтор
  • Агентство нерухомості "ПСЕЛ "
    80 грн/міс
    7 грн/м²

    Перемоги просп. (Курський), 103

    багатофункціональне приміщення
    12 м²
    1 тиж. тому
    Здам в оренду приміщення - парикмахерська - Манікюр - масажний кабінет та ін.
    Рієлтор
  • Агентство нерухомості "ПСЕЛ "
    28 000 грн/міс
    93 грн/м²

    Збройних Сил України вул. (Інтернаціоналістів), 19

    багатофункціональне приміщення
    300 м²
    2020 рік побудови
    1 тиж. тому
    Здам в оренду приміщення вільного призначення. Підходить під любий вид діяльності. Приміщення сухе та чисте . Можлива оренда ВІЙСЬКОВИМ З усіх питань звертайтесь за телефоном.
    Рієлтор
  • Агентство нерухомості "ПСЕЛ "
    9 000 грн/міс
    100 грн/м²

    Скд, 2

    багатофункціональне приміщення
    90 м²
    1 тиж. тому
    Здам в оренду Цокольне приміщення площею 90 м2. Можливо здача для ВІЙСЬКОВИХ.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.